+48 71 364 22 22 biuro@alfa-dach.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ALFA-DACH SP. Z O.O.

o nas biuro

Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 1990r. Działamy jako Generalny Wykonawca i deweloper. Nasze pierwsze projekty zrealizowaliśmy we Wrocławiu, w chwili obecnej inwestycje prowadzimy na terenie całej Polski. Naszymi klientami zostały osoby prywatne, polskie i zagraniczne podmioty gospodarcze, inwestorzy publiczni i władze lokalne.

Na pozycję naszej firmy miało wpływ bardzo wiele czynników i zdarzeń, ale przede wszystkim zawdzięczamy ją zaangażowaniu pracowników, ich umiejętnościom zawodowym i rozwiązaniom organizacyjnym kadry zarządzającej.

Nasze przedsiębiorstwo przez lata ugruntowało swoją pozycję w grupie liczących się firm ogólnobudowlanych, na co wpływ ma poziom świadczonych usług, zasięg terytorialny i skala prowadzonych budów. Do naszych realizacji należy wiele obiektów handlowych, mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Prowadzimy rozbudowy istniejących obiektów i rewaloryzacje starych kamienic. Remontujemy baseny, obiekty sakralne, zabytkowe i banki. W zakresie świadczonych przez nas usług leży również zagospodarowanie terenów zielonych oraz pełne wyposażenie obiektów. Czujemy się zobowiązani do zawodowej solidności i w pełni odpowiedzialni za jakość prowadzonych prac.

Ponieważ zawsze zdawaliśmy sobie sprawę z naszej roli w procesie inwestycyjnym, Generalne Wykonawstwo traktujemy przede wszystkim jako realizację potrzeb Inwestora. Opieramy je na wzajemnym zrozumieniu, woli współpracy i elastyczności. Sytuacje problemowe rozwiązujemy na drodze porozumienia i z poszanowaniem interesu wszystkich Stron. Skutkiem tego, prowadzone przez nas inwestycje są realizowane terminowo, a zadowoleni Inwestorzy wracają z kolejnymi zleceniami. Z satysfakcją możemy powiedzieć, że takie podejście zaowocowało dobrymi opiniami naszych klientów.

W swojej pracy zaufaliśmy wielu dobrym firmom podwykonawczym. Nauczyliśmy się wprzęgać w proces inwestycyjny ich największe atuty i dostosowywać możliwości do skali prowadzonych budów. Są to firmy, z którymi z dużym zadowoleniem współpracujemy już od wielu lat, wielokrotnie sprawdzone w trudnych warunkach wymagających wyjątkowego zaangażowania.

Jesteśmy gotowi do podjęcia kolejnych wyzwań i miło nam będzie, jeśli zechcą Państwo przekonać się o zaletach współpracy z naszą firmą.

o nas biuro 2

UZYSKANE CERTYFIKATY I WYRÓŻNIENIA

REFERENCJE

Od początku istnienia firmy pozyskaliśmy wielu klientów zadowolonych z jakości wykonania powierzonych nam zleceń.

Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą zarówno generalnego wykonawstwa, jak i aktualnie sprzedawanych mieszkań oraz lokali usługowych.

Sprawdź